Resmi 1xbet web sitesinin 1xbet gizlilik politikası
  1. Главная »
  2. 1xbet GİZLİLİK POLİTİKASI

1xbet GİZLİLİK POLİTİKASI

1. Genel hükümler

Gizlilik politikası, Ziyaretçilerin 1xbet portalına ait kişisel verilerinin toplanması, işlenmesi ve saklanması hakkında bilgiler içerir.
Kaynağın yönetiminin temel amacı, site Ziyaretçilerinin özgürlüklerine saygı duymak ve mahremiyet haklarını korumaktır.
Politika, site yönetiminin 1xbet ortak web sitesini ziyaret edenler hakkında alabileceği tüm bilgiler için geçerlidir.

2. Aşağıdaki bilgi türleri portalda işlenebilir:

  • adı ve soyadı;
  • telefon numarası;
  • e-posta;
  • coğrafi konum verileri.

Portal, İnternet istatistikleri toplama hizmetlerini (Yandex.Metrica ve Google Analytics) kullanarak kullanıcılar hakkında anonimleştirilmiş bilgileri (tanımlama bilgileri dahil) alır ve işler.
Bu kişisel bilgi kategorileri, genel terim olan Kişisel verilerle birleştirilir.

3. Kişisel verileri işlemenin amaçları

Portalımız, ziyaretçilerin kişisel verilerini yalnızca e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirmek amacıyla güvenilir 1xbet kaynağına alır ve işler. Ayrıca site yönetimi, Kullanıcılara web portalında yayınlanan ve telif hakkı ile korunan içerik, bilgi ve materyallere erişim sağlar.
Portal tarafından istatistik hizmetleri kullanılarak toplanan anonim veriler, kaynak ve içeriğinin kalitesini iyileştirmek için Ziyaretçilerin site üzerindeki eylemleri hakkında bilgi almak için gereklidir.

4. Kişisel verileri işlemenin yasal dayanağı

Kaynak, yalnızca Ziyaretçilerden izin alınırsa — sitede kullanılan formları doldurup göndermek suretiyle ziyaretçinin verileri işlenir. Ziyaretçiler, bu tür formları doldurup gönderir, böylece kişisel verilerini portalın yönetimine aktarılmasına ve 1xbet Politikasına rıza gösterirler.

5. Kişisel verilerle nasıl çalışılır

Portal tarafından işlenen kişisel veriler, yasal düzeyde onaylanmış yasal, teknik ve organizasyonel düzenlemeler temelinde korunmaktadır.
Portal, verilerin güvenliğini garanti eder ve kişisel bilgilere üçüncü şahısların erişiminin engellenmesi dahil gerekli tüm önlemleri alır.

6. Sonuç

Kullanıcı, portalda belirtilen iletişim kanalları (e-posta, yardım hattı, canlı sohbet, geri bildirim formu) aracılığıyla bu tür bir talepte bulunursa, portal, kişisel verilerin işlenmesi ve saklanmasıyla ilgili konular hakkında her türlü açıklama yapmakla yükümlüdür.
Politikanın süresi sınırsızdır. 1xbet gizlilik politikasının güncel sürümü her zaman mevcut web adresinde çevrimiçi olarak halka açıktır.

Sitede